لوگو کافه جو
قهوه لاوازا

قهوه لاوازا

لاوازا یکی از بهترین تولید کنندگان قهوه در دنیا می باشد که فعالیت خود را در شهر تورین ایتالیا اغاز کرده است. لوئیچی لاوازا موسس این برند بود. او در ابتدا قهوه برشته شده را در مغازه ای کوچک به فروش می رساند. بعد ها نوه ی او امیلیو با تخصصی که در بحث فروش داشت این برند را به یکی از بزرگترین شرکت های قهوه فروشی در ایتالیا تبدیل کرد. قهوه لاوازا امروزه بیشتر با عنوان قهوه های اسپرسو شناخته می شود . اکنون لاوازا در بیش از 90 کشور دنیا فعالیت دارد .سال ۲۰۰۴ حدود 45 % از بازار قهوه در دست لاوازا بود .همچنین در سال ۲۰۱۳ بیش از ۲۷۰۰ کارمند برای این شرکت کار می کردند و فروش سالیانه یک میلیارد و سیصد و چهل میلیون یوروئی را در همان سال تجربه کرد. سالانه تقریبا 5 هزار تن لاواتزا به تمام دنیا قهوه صادر می کند.

انواع قهوه لاوازا

 

انواع قهوه لاوازا را می توانید از قسمت زیر انتخاب کرده و خریداری نمایید.محصولات تولید شده توسط لاوازا دارای بیشترین تنوع هستند و معمولا برای انواع ذائقه ها طعم مختلفی از قهوه را داراست .

در حال نمایش 16 نتیجه

خرید قهوه لاوازا (لاواتزا)

از مهمترین ویژگی این قهوه می توان به روش تهیه آن اشاره کرد . در تهیه این محصول قهوه کاملا تصفیه شده و طعم دار طبیعی استفاده شده. همچنین اگر به دنبال طعم اصیل قهوه هستید حتما این قهوه را حتی برای یک بار هم که شده امتحان کنید . زیرا برند لاواتزا از کیفیت و طعم بسیار عالی برخوردار است . شاید جالب باشد که برخی از افراد در ایران این قهوه را با نام لاواتزا می شناسند .اما املای اصلی این برند LAVAZZA است .

اگر زمای به ایتالیا سفر کردید حتما از این قهوه استفاده کنید . اگر سفر به ایتالیا مقدور نیست ما انواع این قهوه ها را برای شما با ضمانت اصالت کالا ارائه می کنیم .

خرید عمده قهوه لاوازا

قیمت خرید عمده قهوه لاوازا با توجه به حجم درخواستی و نوع برند و خاستگاه متفاوت می باشد. به همین دلیل برای سفارش و خرید قهوه عمده تماس بگیرید

ویژگی‎‎‌های قهوه لاوازا چیست؟

 1. درجه رست این قهوه معمولا مدیوم است.
 2. قهوه لاوازا  به صورت پودر شده می باشد و ترکیب دو دانه از کشور های برزیل و افریقای جنوبی یا شرق اسیا می باشد.(برزیل عربیکا و افریقا و اسیا  روبوستا)
 3. قهوه لاوازا دارای اصالت و بارکد کالاست. پس با تضمین بخرید
 4. این قهوه ها اغلب برای عموم مصرف می شود 
 5. برای استفاده از این قهوه در موکاپات ، اسپرسو ساز های  صنعتی یا خانگی ، محدودیتی  وجود ندارد.

  خواص قهوه لاوازا lavazza چیست؟

  مهمترین خاصیت های استفاده از این قهوه عبارتند از:

  • جلوگیری از ایجاد سنگهای کلیوی

  دلیل: قهوه لاوازا میزان ادرار را افزایش داده در نتیجه کلسیم و سدیم اافی که منجر به سنگ کلیه میشود را از کلیه ها دفع میکند.

  • چربی سوزی بالا

  دلیل: کافئین به خودی خود باعث چربی سوزی می شود. این عدد در افراد لاغر حدود 25 تا 30 درصد و در افراد چاق تر بین 7 تا 15 درصد است.

  • تقویت ذهن

  دلیل: با توجه به کافئین موجود در قهوه سطح هوشیاری شما بالاتر رفته و واکنش دادن در برابر تمام کارهای روزمره سریعتر شده. البته در مصرف انواع قهوه لاوازا از نوع روبوستا نباید زیاده روی کرد.

  • دریافت منابع مغذی با خرید قهوه لاوازا

  دلیل: پروتئین و ویتامین هایی نظیر b2، منگنز، اسید پانتوتنیک، منیزیم و سدیم در دانه های قهوه وجود دارد که باعث بهتر شدن عملکرد بدن شما در شبانه روز می شود.

  بهترین قهوه لاوازا

  برند لاوازا یکی از بهترین برندهای قهوه در سطح بین المللیست. بهترین قهوه لاوازا کاملا بستگی به ذائقه و نیز شما دارد. اگر تلخ خور هستید قهوه های روسا و اگر ترش میخورید قهوه های عربیکای لاوازا برای شما بهترینند.