قیمت و خرید قهوه ربوستا

قهوه روبوستا

قهوه عموما در مناطق گرم سیر و رطوبت بالا رشد می کند. مثلا قهوه روبوستا در کشور هایی مانند برزیل، تایلند، هند و برخی دیگر از کشور های حوزه استوا رشد خوبی دارد.

محل کشت روبوستا

این قهوه از گیاه کنفوریا -کانفوریا بدست می اید . به همین دلیل به کنفوریا نیز شناخته می شود . شاید برایتان جالب باشد بدانید این قهوه 25 درصد از تولیدات قهوه دنیا را شامل می شود . در این بین ویتنام بیشتر مزارع قهوه ربوستا در جهان را دارند و بسیار مرغوب تر از سایر کشور ها می باشد.

قیمت انواع قهوه روبوستا

ویژگی قهوه روبوستا

قهوه روبوستا اغلب دانه های مقاوم تری نسبت به سایر قهوه ها مانند عربیکا دارد.

همچنین در ارتفاعات پایین تر نیز قابل کشت است. همین خاصیت روبوستا دلیل بر ارزان تر شدن آن نسبت به عربیکا شده.

البته در نظر داشته باشید که این ارزانی دلیلی بر کیفیت پایین آن نمی باشد و فقط شرایط نگهداری آسانتر این قهوه باعث شده تا هزینه های نگهداری را کاهش دهد.

دانه های قهوه ی ربوستا نسبت به عربیکا کوچکتر است و چربی و گلوکز کمتری نسبت به قهوه های عربیکا داراست.

برای تشخیص این قهوه می توانید خط وسط آن را نیز در نظر بگیرید ، چرا که خط نسبتا صافی دارد.

خرید عمده قهوه روبوستا

قیمت خرید عمده قهوه روبوستا با توجه به حجم درخواستی و نوع برند و خاستگاه متفاوت می باشد. به همین دلیل برای سفارش و خرید قهوه عمده  از کافه جو تماس بگیرید.

موارد استفاده از قهوه ربوستا

از این قهوه به دلیل فوم و غلظتی که دارد در اسپرسو استفاده می کنند. همچنین به دلیل کافئین بالایی که دارد برای افرادی که نیاز به انرژی بالایی دارند بسیار مناسب است. چرا که قهوه روبوستا تقریبا دو برابر قهوه عربیکا کافئین دارد.

از خواص قهوه روبوستا می توان به افزایش سوخت و ساز بدن در نتیجه چربی سوزی بالا، بهبود عملکرد ذهن در بلند مدت و کوتاه مدت و ایجاد انرژی بالا در صورت استفاده در ابتدای صبح.

خرید قهوه روبوستا

برای خرید انواع قهوه روبوستا از کشور ها و برندهای مختلف می توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید. ما انواع قهوه های روبوستای کولی که کشت شده در ویتنام می باشد را آماده ارائه به شما داریم.

مثلا قهوه تام کینز قرمز دارای 100 درصد روبوستا می باشد که برای کسانی که به انرژی بالا نیاز دارند توصیه می شود. همچنین انواع قهوه های روبوستا در کافه جو از 50 % شروع شده و تا 100 % موجود می باشد. اگر نیاز به درصد خاصی از قهوه روبوستا – عربیکا دارید می توانید با ما در تماس باشید تا آن را به صورت آسیاب شده تحویل دهیم. قهوه های ملوشات هم از 50 % به بالا دارای دانه های روبوستا می باشند .

درجه حرارت مناسب برای رشد این قهوه بین 18 تا 36 درجه است .

قهوه روبوستا رد – قرمز

منظور از قهوه روبوستا رد یا قرمز چیست؟ ایا رد مارک یا برند خاصی است؟ این سوالیست که ذهن بسیاری از مخاطبان را درگیر به خود کرده. باید بگویییم که برند های مختلفی در حال تولید قهوه روبوستا هستند. اغلب آنها روبوستای 100 % را در بسته بندی های قرمز میزنند. به همین دلیل به روبوستای رد یا قرمز معروف شده است. برای خرید روبوستای رد یا قرمز میتوانید از جدول بالا قهوه های قرمز را انتخاب کنید.

شماره نمایندگی قهوه روبوستا در مشهد

شماره نمایندگی قهوه روبوستا در مشهد 09150683774 است.

سوالات متداول در رابطه با خرید قهوه روبوستا

ما سعی بر این داریم تا قیمت ها را تا حد ممکن تغییر ندهیم. با این حال بسیاری از قیمت هایی که مشاهده می کنید صحیح می باشد و میتوانید خریداری کنید.

برای خرید عمده قهوه تام کینز با شماره 09150683774 تماس بگیرید.

انواع برند های مختلف روبوستا را با میکس 70*30 تولید و رست میکنند. برای خرید به سایت کافه جو مراجعه کنید.