قیمت و خرید سیروپ

ماده ای غلیط که از ترکیب شکر و هر مایع دیگری می تواند تهیه شود. این ماده با جوشاندن شکر و انواع مایعات طعم دار ساخته شده و غلظت بالایی دارد، همچنین بسیار چسبناک هستند. سیروپ به زبان ساده همان شهد است.

قیمت و خرید سیروپ

انواع سیروپ

از سیروپ ها برای طعم دادن به نوشیدنی ها و شیک ها یا بستنی استفاده می شود. هر کدما از سیروپ ها مدل های مختلف، و کاربردهای متفاوتی دارند. در ادامه به بررسی برخی از مدل های سیروپ  میپردازیم:

سیروپ کم غلظت:

این مدل از سیروپ ها آب بیشتری نسبت به شکر دارند. نسبت این دو تقریبا سه برابر است. به عنوان مثال هر 6 لیتر آب 2 کیلو شکر نیاز است.  سروپ های با غلظت کم بیشتر برای لعاب دادن به کیک ها و شیرنی ها استفاده می شود.

سیروپ غلظت متوسط:

در این سیروپ ها میزان حجم آب نسبت به شکر 2 برابر است. یعنی هر 6 لیتر آب کیلوگرم شکر دارد. موارد استفاده از سیروپ غلظت متوسط برای نوشیدنی های شیرین و برخی از چای ها استفاده می شود.

سیروپ غلیظ:

در سیروپ غلیظ نسبت آب و شکر برابر است. هر یک کیلو شکرباید 1 لیتر آب استفاده کنیم. این سیروپ ها غلیظ بوده و در مواردی استفاده میشود که نیاز به استفاده از شربت داریم.

خرید سیروپ:

برای خرید انواع سیروپ می توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید. در برخی مواقع که نرخ ارز دارای نوسان است برای خرید نیاز به تماس و هماهنگی می باشد.

ویژگی های سیروپ فو:

یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مواد اولیه غذایی ترکیه کارخانه فو می باشد. این کارخانه انواع سیروپ های با کیفیت و مواد اولیه شیرینی ها را به صورت درجه یک تولید می کند. سیروپ های برند فو جزء با کیفیت ترین سیروپ های خوارمیانه و ایران هستن. با توجه به قیمتی که دارند مناسب ترین گزینه برای خرید هستند.

خرید عمده سیروپ 

قیمت و خرید سیروپ با توجه به حجم درخواستی و طعم و مدل آن متفاوت است. پس بهتر است برای سفارش و خرید عمده سیروپ با شماره های موجود در اسیت تماس بگیرید.

قیمت سیروپ

با توجه به اینکه برندهای موجود در سسایت اغلب وارداتی هستند و وابستگی شدید به قیمت ارز دارند، در مواقعی که نرخ روزانه دلار دارای نوسان شدید است قیمت ها ساعت 10 صبح به روزرسانی می شوند.

فروش سیروپ

فروشندگان و تامین کنندگان سیروپ می تواند با پر کردن فرم داخل سایت اقدام به فروش سیروپ به کافه جو بفروشند.

سوالات متداول در رابطه با خرید سیروپ

ما سعی بر این داریم تا قیمت ها را تا حد ممکن تغییر ندهیم. با این حال بسیاری از قیمت هایی که مشاهده می کنید صحیح می باشد و میتوانید خریداری کنید.

شرکت فو تولید کننده انواع سیروپ های درجه یک می باشد و واقع شده در کشور ترکیه است.

برای خرید عمده سیروپ با شماره 09150683774 تماس بگیرید.