لوگو کافه جو

در حال نمایش 13 نتیجه

تام کینز چیست؟

تام کینز نام برند رست قهوه ای در ایران است که با کیفیت ترین قهوه های کنیا، اتیوپی، کلمبیا، هند یا تایلند را در بسته بندی های شکیل و با کیفیت به عموم عرضه می کند. 

قیمت قهوه تام کینز

قیمت قهوه تام کینز با توجه به مدل، نوع قهوه، خاستگاه، عربیکا یا روبوستا بودن، میزان رست قهوه و … تعیین می شود. تازه بودن محصول در قهوه را میتوان مهمترین عامل تعیین کننده قیمت دانست. محصولات تام کینز در بسته بندی شکیل می باشد و شما می توانید قهوه تام کینز  را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

خرید عمده قهوه تام کینز

قیمت خرید عمده قهوه تام کینز با توجه به حجم درخواستی و نوع برند و خاستگاه متفاوت می باشد. به همین دلیل برای سفارش و خرید قهوه عمده با شماره 09150683774 تماس بگیرید.

فروش قهوه تام کینز

فروشندگان و تامین کنندگان قهوه می توانند با پرکردن فرم داخل سایت اقدام به فروش قهوه تام کینز به کافه جو کنند.

نمایندگی قهوه تام کینز

تام کینز نمایندگان زیادی در کشور دارد. از استان البرز گرفته تا شیراز یا اصفهان. برای اطلاع از آدرس و شماره های نمایندگی با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نمایندگی قهوه تام کینز در مشهد

نمایندگی قهوه تام کینز در مشهد نیز با وبسایت کافه جو در ارتباط است و میتوانید قهوه های تام کینز را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از ما خریداری کنید. کافیست تماس بگیرید.

ویژگی های قهوه تام کینز

از ویژگی های قهوه تام کینز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بسته بندی شکیل
  • قیمت های متنوع و مناسب 
  • تولید شده در کشور ایران
  • مناسب برای استفاده کودکان
  • خوش عطر و طعم 
  • استفاده از بهترین دانه های قهوه
  • تولید انواع قهوه های فوری
  • تولید انواع قهوه عربیکا 
  • تولید انواع قهوه روبوستا

 خرید قهوه تام کینز

برای خرید انواع قهوه تام کینز می توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید. یا اگر نیاز به مدل های مختلف قهوه دارید می توانید از دسته بندی های دیگر ما نیز دیدن فرمایید.

انواع قهوه های تام کینز :

قهوه های تام کینز برای افرادی که طعم تلخ قهوه را دوست ندارند ، قهوه هایی که عربیکای بالاتری دارد تولید می کند .

عربیکای تولید شده از 50 % شروع می شود و تا قهوه های 100 درصد عربیکا ادامه دارد . قهوه های عربیکای تولید شده نیز از کشور هایی مانند اتیوپی ، کلمبیا ، کنیا می باشد .

این شرکت ذائقه و نیاز افرادی که علاوه بر طعم تلخ قهوه ، انرژی زیادی را در طول روز نیاز دارند  فراموش نکرده و قهوه های روبوستای تام کینز را به صورت 50 % ، 80 % ،90% و 100% تولید کرده .

برای خرید انواع محصولات تام کینز می توانید از طریق همین صفحه اقدام به خرید نمایید . ارسال محصولات به سراسر کشور امکان پذیر می باشد .

قهوه های کولی تام کینز و همچنین عربیکای کنیا ، اتیوپی و کلمبیا تام کینز جزو با کیفیت ترین ها می باشد.

 

سوالات متداول در رابطه با خرید قهوه تام کینز

برای گرفتن آدرس نمایندگی قهوه تام کینز در مشهد  تماس بگیرید

آدرس دفتر در تهران و شرکت در قرچک می باشد.

ما سعی بر این داریم تا قیمت ها را تا حد ممکن تغییر ندهیم. با این حال بسیاری از قیمت هایی که مشاهده می کنید صحیح می باشد و میتوانید خریداری کنید.